Popietė

Gruodžio 16 d. pagalbos cento vyko Kalėdinė šventė, kurią suorganizavo ir dovanojo Zanavykų sąšaukos pirmininkė Regina Motienė. Šventėje dalyvavo Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis pasveikino gyventojus artėjančių švenčių proga, bei įteikė dovanas. Šiltus sveikinimo žodžius tarė Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė, bei seimo narė Irena Haase, kuri susitikus su gyventojais įteikė savo keptus keksiukus.

Socialinės pagalbos centro direktorius Donatas Jasulaitis visiems padėkojo už šventinę programą, dalyviams įteikė šventines dovanas.

Toliau linksmąją popietės dalį dovanojo Kauno Technikos kolegijos studentai, kurie gyventojams įteikė vaikų sukurtus Kalėdinius atvirukus, bei saldumynus ir vaisius. Studentų muzikantų grupė „Visi savi“ padovanojo nuostabių garsų muziką, o šokių kolektyvas „Zanavykai“, vadovaujamas Kęstučio Pušinaičio, šokdami tautinius šokius, padėjo prisiminti  jaunas dienas.

Po pasirodymo prie bendro vaišių stalo, susėdo visi šventės dalyviai, dalinosi maloniomis emocijomis ir patirtais įspūdžiais.