Advento Šventė

Advento laikotarpiu, gruodžio 10 d. mūsų pagalbos centre buvo suorganizuotas koncertas – akcija ,, Gerumas mus vienija “, kurios metu Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus studentės, bei Vinco Kudirkos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus lopšelio-darželio „Linelis“ ugdytiniai susivienijo bendram tikslui ir  pasidalino gerumu su tais, kuriems labiausiai reikia paramos ir pagalbos. Vaikai padovanojo senjorams  koncertą: vaidino, deklamavo, dainavo, o pabaigoje įteikė savo kurtus kalėdinius atvirukus. Profesinio rengimo centro studentės įteikė gyventojams Kalėdinį vainiką, bei kartu uždegė antrąją Advento žvakelę.  Pagalbos centro administracija įteikė padėkos raštus tiems senjorams, kurie savo nuoširdžia pagalba ir asmeniniu indėliu prisideda  prie pagalbos centro gerovės.

Po koncerto ir šiltų Kalėdinių palinkėjimų visi buvo pakviesti pasivaišinti pyragais prie arbatos.