Svečiai iš Kudirkos Naumiesčio bibliotekos, muziejaus ir dienos centro

Šiltą rudenėjančios vasaros rytmetį, parapijos socialinės pagalbos centro gyventojus aplankė svečiai iš Kudirkos Naumiesčio bibliotekos, muziejaus ir dienos centro. Moterys atvyko ne tuščiomis su savo kūrybos eilėmis ir dainomis. Visą rytmetį skambėjo mūsų kiemelis nuo melodingų, skambių ir švelnių dainų, bei kūrybos eilių. Nuo svečių neatsiliko ir pagalbos centro gyventojai, svečiams padovanodami ansamblio „Pavasaris“ atliekamas dainas. Pagalbos centro  direktoriaus  nuoširdūs padėkos žodžiai ir gyventojų didelis ačiū buvo skirti bibliotekininkėms Marytei ir Kristinai, muziejaus darbuotojoms Daivai ir Vaidai, dienos centro dalyvei Genovaitei, daininkėms Birutei ir Danguolei.

Pabuvimas kartu įkvėpė visus burtis į bendrą ratą ir išlydėdami svečius pagalbos centro  gyventojai ištarė  iki greito susitikimo vėl ir vėl naujai kūrybai, melodijai ir dainoms.